Evgen Ivanenko
Написати нам

  Написати нам

  "Закони схожі на павутину: слабкого вони заплутують, а сильний їх прорве" - Солон

  "Жорстокість законів перешкоджає їх дотриманню" - Ш. Монтеск'є

  "У країні, де є порядок, будь сміливий і в діях, і в промовах. У країні, де немає порядку, будь сміливий в діях, але обачний в промовах" - Конфуцій

  "Коли пристойні люди спотикаються об закони, значить, законодавці були дурні або шахраї" - Вільгельм Швебель

  "З поганими законами і хорошими посадовцями цілком можна правити країною. Але якщо посадовці погані, не допоможуть і найкращі закони" - Отто фон Бісмарк.

  "Незнання закону не звільняє від відповідальності. А от знання нерідко звільняє" - Станіслав Їжака Лец

  "Настав час, коли диявол повинен бути адвокатом Бога: якщо і сам він хоче продовжити своє існування" - Фрідріх Ніцше

  "Протиріч не існує. Кожного разу, коли здається, що виникло протиріччя, перевір передумови — одна з них не вірна" - Айн Ренд

  "Багатство - наслідок здатності людини мислити" - Айн Ренд

  "Хіба винахідник двигуна робить гроші за рахунок тих, хто не зміг його створити?" - Айн Ренд

  "Почніть робити те, що потрібно. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе" – Св.Франциск Асізський

  "Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити" – Уолт Дісней

  "Нескінченне прагнення бути кращим є обов’язком людини. Це вже саме по собі є винагородою. Все інше в руках Божих" – Махатма Ганді

  "Щаслива людина занадто задоволена сьогоденням, щоб занадто багато думати про майбутнє" – Альберт Эйнштейн

  "Будь собою, інші ролі зайняті" – Оскар Уайльд

  "Удосконалюватися – значить мінятися, бути досконалим – означає змінюватися часто" – Уїнстон Черчілль

  "Навчання ніколи не вичерпує розум" – Леонардо да Вінчі

  "Ваше благополуччя залежить від ваших власних рішень" – Джон Д. Рокфеллер

  "Любов і робота є наріжними каменями нашої людяності" – Зигмунд Фрейд

  "Людина вмирає тоді, коли перестає змінюватися, а похорон – просто формальність" – Генрі Форд

  "Я ніколи не віддам життя за свої переконання, тому що я можу помилятися" – Бертран Рассел

  "Єдиною межею наших завтрашніх звершень стануть наші сьогоднішні сумніви" – Франклін Д. Рузвельт

  "Кращі уми не в уряді. Якби вони там були, бізнес викрав би їх" – Рональд Рейган

  "Ніщо не є більш обтяжливим для мудрої людини і ніщо не доставляє йому більшого занепокоєння, ніж необхідність витрачати на дрібниці і непотрібні речі більше часу, ніж вони того заслуговують" – Платон

  Практики

  Практики Адвокатського об'єднання "Іваненко та партнери"

  Основними напрямками діяльності (практиками) нашої команди є банкрутство та ліквідація, корпоративне право, податкове право, структурування бізнесу, юридичний супровід операцій з нерухомим майном, а також комплексне аутсорсингове та аутстаффінгове обслуговування бізнесу.

  Корпоративне право

  Ви вирішили створити бізнес та втілити в життя Ваші бізнес-ідеї?
  Наша команда здійснить реєстрацію бізнесу, розробить статутні документи, упорядкує в правовому полі відносини бізнес-партнерів, супроводить усі процеси, пов'язані з прийняттям управлінських рішень Вашою компанією.
  Нехай процеси реорганізації, продажу та купівлі, поділу, виділу, злиття компаній більше Вас не турбують. Віддайте це в руки професіоналів.

  Податкове право

  Починаючи від консалтингу в питаннях оподаткування, напрацювання ефективної моделі законної податкової мінімізації та закінчуючи супроводженням судових процесів з органами податкової служби, – наші фахівці нададуть повну і комплексну юридичну допомогу в питаннях, які пов'язані з податками.
  Використовуючи різні ресурси, наша команда вирішує проблеми з рішеннями фіскальних органів про донарахування податкових зобов'язань, з якими Ви в силу різних обставин не бажаєте погоджуватись.
  Також в арсеналі компанії ряд правових інструментів для захисту клієнтів від обвинувачень, пов'язаних з податковими зловживаннями.

  Структурування бізнесу

  Продукт, що полягає в комплексному поєднанні знань корпоративного та податкового права, який допоможе Вашому бізнесу напрацювати ідеальну модель для роботи.
  Де реєструвати компанію? яку саме? Яку систему оподаткування обрати? Як вибудувати взаємовідносини між структурними підрозділвми компанії? Як створити систему управління компанією, в якій відсутні ризики зловживань співзасновників?

  Метою структурування бізнесу є оптимізація ресурсів клієнта, в тому числі й економія його коштів внаслідок податкової оптимізації, зменшення ризиковості господарських операцій, приведення бізнесу в цілому у відповідність до норм чинного законодавства.
  Структурування бізнесу – комплексний процес аналізу бізнесу клієнтів з різних боків.
  Результатом аналізу є конкретна системна схема організації бізнесу з точки зору оподаткування, організації людських ресурсів, кількості та організаційно-правових форм суб'єктів господарювання, через які ведеться бізнес, а також напрацювання типових документів (напр. контрактів, які укладаються клієнтом) тощо.

  Юридичний супровід оперцій з нерухомим майном

  Велика кількість питань клієнтів виникає, зокрема, під час операцій з нерухомим майном, як-то при будівництві чи реконструкції будівель, в процесі відведення земельних ділянок, під час продажу та купівлі об'єктів нерухомого майна, реєстрації права власності та оренди тощо

  Юридичний супровід будівництва та реконструкції

  Фахівці компанії забезпечать підготовку та проходження у відповідних державних та приватних установах усіх необхідних документів для здійснення нового будівництва чи реконструкції існуючих будівель. В процесі будівництва та реконструкції юристи компанії забезпечать клієнта інформаційною підтримкою (консалтингом) з усіх пов'язаних питань, відстоять інтереси клієнта в процесі укладання та виконання договорів підряду, монтажу, поставки, технічного та авторського нагляду, а також при необхідності, –
  переведення прав забудовників на інших вказаних Клієнтом осіб.
  Після завершення будівництва чи реконструкції слідує етап оформлення за клієнтом прав на нерухоме майно, що також може бути здійснене силами компанії.

  Супровід правочинів з нерухомим майном

  Коли перед клієнтом постає питання продати чи обміняти, передати в заставу або укласти інший договір, що стосується нерухомого майна, зазвичай, виникає цілий ряд складнощів та питань.
  Фахівці Адвокатського бюро "Євгена Іваненко" нададуть консультації з приводу вартості майна, його історії, ризиків, порядку його відчуження, придбання, передання в заставу (іпотеку) тощо, нададуть допомогу в отриманні усіх необхідних для цього документів та забезпечать правову прозорість відповідного правочину (договору).

  Комплексне аутсорсингове та аутстаффінгове обслуговування бізнесу

  Коло питань, які постають перед бізнесом, дуже різноманітне. Дуже часто їх вирішення не під силу одному вузько направленому спеціалісту. В такому випадку оптимальним рішенням є залучення цілої команди спеціалістів, які на постійній основі будуть обслуговувати Ваш бізнес.

  Наша команда виконує функції штатного інхауз юриста віддалено (аутсорсинг) або ж виділяє окремих юристів, які знаходяться в Вашому офісі (аутстаффінг), однак не перестають бути членами нашої команди. В обох випадках переваги очевидні, адже фактично працює не одна людина, а ціла команда фахівців у різних галузях, поєднуючи свої професійні якості та досвід.

  Комплексне аутсорсингове та аутстаффінгове обслуговування бізнесу передбачає повний правовий супровід Вашого бізнесу, зокрема:
  складання, перевірка договорів з контрагентами, участь в погодженні їх умов;
  поточний консалтинг власника бізнесу та його відповідальних працівників;
  супровід під час проведення перевірок та здійснення заходів державного нагляду;
  ведення претензійної та позовної роботи;
  представництво інтересів в суді, під час виконання судових рішень тощо

  Правовий супровід ІТ бізнесу

  Велика кількість людей задіяна в сфері інформаційних технологій, однак та їх частина, що будує власний ІТ бізнес, потребує його правильного структурування, супроводу при укладанні та виконанні контрактів, забезпечення правових механізмів легального руху грошових коштів, реєстрацію прав інтелектуальної власності на продукти та захист інтересів розробників під час надання ними послуг зі створення інформаційних об'єктів. Команда Адвокатського бюро "Євгена Іваненко" має знання та досвід у даній сфері, які вміло застосує з метою забезпечення Ваших інтересів.

  Робота нашої команди полягає в наступному:
  Консультування StartUp-ів на стадії формування команди;
  Вибір оптимальної юрисдикції для ведення IT-проектів;
  Реєстрація міжнародних компаній під IT-проекти;
  Структурування бізнесу та податкове планування;
  Розробка й реєстрація інвестиційних договорів; договорів з розробниками, програмістами і замовником; договорів на розробку ігор, програмного забезпечення; NDA (Non-Disclosure Agreement), NCA (Non-Compete Agreement);
  Проведення переговорів при узгодженні договорів на розробку IT-продуктів;

  Написати нам

  Зв'язатися з нами

  Успішно відправлено!